Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)

Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)
LatinoprincesscarolajnDanceDesign

piątek, 9 marca 2012

outfit z dnia kobiet + zdjęcia z pokazu Rumby, Outfit form Womens day + performance of Rumba!

Cześć Kochani/ne Hi my Lovely fans!pierw może małe pytanko jak wam się udał dzień kobiet wczoraj ? :) mnie bardzo znakomicie ! :D jak już wczoraj wam trochę opowiadałam że dostłam doniczkę Pełną czerwonych róż! ;) potem mieliśmy wyjsć do restauracji ale zrezygnowaliśmy z tego i zamiast tego zostaliśmy w domu i daliśmy mały pokaz Naszego ulubonego tańca Latynoamerykańskiego którym właśnie jest "RUMBA" :D z tej okazji moja kochana mama nam zrobiła kilka zdjęć! Więc chce teraz wasze skupienie zkerować na nasze zdjęcia z pokazu RUMBY! :)
Całuje!


ENG:

the first may be little question how you went Women's Day yesterday? :) I am very well! : D as I have told you a little bit yesterday that I got a pot full of red roses! ;) Then we wanted go to a restaurant, but resigned from that and instead stayed at home and gave a Performance of our favorite Latin American dance which is precisely the "Rumba": D on this occasion my dear mother made ​​us some pictures! So, now wants to focus your attention on our pictures from the Performance of rumba! :)
KIsses! ;)
I wears!

My Dancer wears!

Black Latin jumper- http://www.wika.pl/
black Latin trousers- http://www.wika.pl/
black leather Latin shoes- http://www.wika.pl/Hope you like the OOTD and the Performance pics! ;:D


1 komentarz:

  1. śliczna sukienka:):) to super że tańczycie, mnie się to bardzo podoba i sama teraz przymierzam się znów aby zapisać się na jakiś kurs, bo uwielbiam tańczyć:):) Fajnie, że to wasza pasja:)

    OdpowiedzUsuń

Sweet leave a Coment :)