Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)

Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)
LatinoprincesscarolajnDanceDesign

sobota, 21 lipca 2012

Shopping zadarmo! , Shopping for free !

Witam!
Dziś opowiem wam co nowego u mnie! Aktualnie wszystko dobrze właśnie czekamy z babcią z niecierpliwością na Bony które przyniesie nam "kurier" ;) pewnie jesteście ciekawi co to za bony i z jakie firmy? ;p to są Bony zamówione z firmy lojalnośćiowej Lyoness w której macie zwrot pieniędzy przy każdym zakupie w danym sklepie który jest w "LYONESS" my już dawno o tym się dowiedzieliśmy , i korzystamy już z tego. Teraz zamowilismy bony do takich sklepów jak "Carrefour, C&A i teraz tylko czekamy aż przyjdą i zmykamy na Darmowy Shopping z zwrotem pieniędzy przy każdym zakupie! Tak oto właśnie funkcje firma Lyoness Najwieksza na świecie już ! ;) wrzucam wam kilka zdjęć z ostatnich dni są tam różne outfity ;) a teraz zmykam pozdrawiam z Sosnowca.
Latinoprincesscarolajndancedesign
3 komentarze:

 1. dobrze wiedzieć, że istnieje coś takiego ;) a Ty gdzie się podziewasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja teraz ogólnie jestem w Szwecji Goteborg :) Cudowne miasto ! ; p tylko trochę zimnawo. :/ mieszkam tu od urodzenia ;) i tańczę taniec towarzyski od prawie 3,5lat :) naszą"moja, mojego tancerza pasja życiowa ! ;) Pozdro Latinoprincesscarolajn & Spajki!

   Usuń
  2. Ja teraz ogólnie jestem w Szwecji Goteborg :) Cudowne miasto ! ; p tylko trochę zimnawo. :/ mieszkam tu od urodzenia ;) i tańczę taniec towarzyski od prawie 3,5lat :) naszą"moja, mojego tancerza pasja życiowa ! ;) Pozdro Latinoprincesscarolajn & Spajki!

   Usuń

Sweet leave a Coment :)