Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)

Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)
LatinoprincesscarolajnDanceDesign

sobota, 3 marca 2012

NOWOŚĆ ! Zaprojektowane Buty do LA, NEW! Designed LA Shoes!

Witam Serdecznie! Welcome  Heartly!

Prezentuje moją NOWOŚĆ na Blogu! :) są to dziś Nowo zaprojektowane buty do Łaciny z pleconymi paskami, Zapinaniem na boku klamrą. Jak tam u was jak wam Weekend mija ? :) u mnie powoli do przodu oprócz tego że mam trochę opuchnięte dziąsło ;/ ale tak to jest bardzo dobrze. Jutro idę na kurs szyćia i będę dalej szyć moją sukienkę do LA na moim Overlock. Potem o 18:15 Idziemy z moim tancerzem na trening tańca towarzyskiego Łacina. przed chwilą po robiłam zdjęcia moim zaprojektowanym butą do Łaciny wykonane naszym Canon Eos. Zrobiłam też lepsze zdjęcia moim wczoraj zaprojektowanym spodnią do Łaciny wkleje je wam pózniej ! a teraz was gorąco zapraszam do oceniania moich zaprojektowanych butów do Łaciny! :)ENG:

I presents something NEW on my blog! :) Are now newly designed shoes for Latin with straps, fastening on the side of the buckle. How are you, how you're weekend passes? :) For me slowly to the front except that I have a little swollen gums;/ but it is very good. Tomorrow I go to my sewing course and I will continue to sew my dress to LA on my Overlock. Then at 18:15 we go with my dancer for Latin ballroom dance pratice. just after I did my pictures designed to Latin arrogance made ​​our Canon Eos. I did a better picture in my bottom yesterday designed to Latin paste them to you later! and now I am inviting you to judge my shoes designed for Latin! :)

What you think about my designed LA Shoes leave a coment ? :)

3 komentarze:

 1. Nonono , widzę ciężką pracę.
  Super, też dodałem coś nowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Takie buty ma supadance ale nie polecam tego modelu bo jest mało wygodny jeśli chodzi o dłuższe turnieje lub treningi wgl buty supadance sa beznadziejne xD polecam internatiolane lub rayrose <3 :D

   Usuń

Sweet leave a Coment :)