Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)

Latinoprincesscarolajn & Spajki! :)
LatinoprincesscarolajnDanceDesign

czwartek, 12 stycznia 2012

Moda Taneczna! ;)

Hejka moje kochane & Kochani! :)
Teraz wam opowiem, Pokaże jaka moda, Materiały królują wśród tancerzy,Tańców tańca towarzyskiego. ZAPRASZAM!

Więc tak najbardziej popularnym z materiałów są Fredzle Cekiny Pióra Kryształy Swarowskiego... Tyle że tańcząc w tych niskich klasach tanecznych można jedynie używać takich materiałów jak: Fredzle,Lycra, falbanki, takie materiały które się nie świecą... Tańcząc już w tych wysokich klasach tanecznych. Możemy sobie już pozwolić na więcej ciekawszych materiałów i Ozdóbek. Najpopularniejszymi "pierdolkami"  w tańcu Latynoamerykanskim Że tak powiem są tym co się orientuje trzy. Pióra,Cekiny, Kryształy Swarowskiego... Tylko że zamawiając sukienkę ozdobiona "Krysztalkami Swarowskiego" Musimy się liczyć z bardzo dużym kosztem sukienki. Ponieważ kryształy Swarowskiego są bardzo drogie! Ale są też te z tej tańszej półki więc ludzie którzy nie mają dobrego "dopływu Ekonomi" mogą sobie też pozwolić na "Luxus bycia sobą w Tańcu" :p

zatem w tańcach Standardowych królują materiały takie jak żorżeta, Satyna, Jedwab, bywa też i Lycra. Poprawcie mnie jeżeli się w czymś pomyliłam ;) suknie standardowe są długie bywają też te które sięgają podłogi. Ale przejdźmy do tematu, Nomi więc sukienki w tańcu standardowym mają różne ciekawe kroje nie które nawet wyglądają jak suknie balowe, Od góry gorset. To zależy od klienta jaką sobie sukienkę zażyczy. Ozdoby które królują w tańcach standardowych to: falbanki, Cekiny, Pióra , I tak samo jak już wcześniej wspominałam w tańcach Latynoamerykańskich królują Kryształki Swarowskiego.

Daje przykład dwóch sukienek do LA jedna nie zdobiona druga zdobiona...
Jaak wam się podoba tę różową sama zaprojektowałam koleżanka uszyła...  wtedy doszła mnie myśl o Projektowaniu & Szyciu sukienek narazie do LA a potem może też do ST.5 komentarzy:

 1. Fajny bloog dużo można się dowiedzieć. : ) :**

  OdpowiedzUsuń
 2. You did wonderful job Carolajn.

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda :) bardzo przydatny blog, a Twoje projekty są naprawde bardzo pomysłowe i piękne :* pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. naprawde fajny blog polecam :* pozdorwienia z Rybnika
  Kamil i Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa tematyka bloga.
  Szycie ubrań tanecznych musi być nie lada wyzwaniem.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Sweet leave a Coment :)